Кабмін запропонував парламентаріям уточнити, що мається на увазі під поняттям прибудинкової території.

Підготовлено законопроект за № 9727, який називається «Про зміни в НК Україні щодо визначення прибудинкової території», зареєстрований у Верховній Раді 17 січня.

Пояснювальна записка до поданого законопроекту говорить, що сьогодні в різних нормативно-правових актах наводяться різні визначення даного поняття.

Уряд має намір уніфікувати його, причому на законодавчому рівні.

Повідомляється, що автором законопроекту є Мінрегіонбуд України.

Якщо закон буде прийнятий, він вступить в силу в день свого опублікування.

18 січня у ВРУ був зареєстрований законопроект за № 9730 «Про зміни до законодавчих актів щодо введення нового визначення прибудинкової території».

Цей законопроект також пропонує уніфікувати термін «прибудинкова територія», але в Житлокодексі України, земкодексі, законах «Про регулювання в країні містобудівної діяльності» і «Про ОСББ».

У вересні ВР відмовилася надати чинним жилобудкооперативам і об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків на оформлення з червня 2010 року по січень 2015 першочергового права безстрокової оренди земділянок, на яких розташовані ці житлові будинки та прибудинкові території.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>