17 січня Департамент з питань підготовки Євро-2012 з футболу Харківської міськради за результатами тендеру уклав договір з ВАТ «Завод ім. Фрунзе» на оренду приміщення під медіа-центр для роботи журналістів на час підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу, сказано в повідомленні «Вісника державних закупівель».

Вартість операції склала 1,2 млн. грн. Приміщення орендовано на січень-червень. У 2011 р. ВАТ «Завод ім.Фрунзе» виграв аналогічний тендер на оренду приміщення під прес-центр в липні-грудні 2011 р., отримавши також 1,2 млн. грн.
Рік тому голова правління ВАТ «Завод ім.Фрунзе» Олександр Василенко, депутат Харківської міськради від Партії регіонів, повідомив про намір реконструювати одне з приміщень заводу під медіа-центр.
«Рішення про будівництво нам давалося нелегко, але ми усвідомлюємо важливість цього проекту для міста і натхнені обіцянкою міського голови Геннадія Кернеса фінансово підтримати цей проект», — зазначив А. Василенко.
За словами голови, вартість реконструкції повинна була скласти 14 млн. грн., З яких мер Харкова обіцяв компенсувати 2,4 млн. грн. з міського бюджету. Будівництво повинне бути завершене до початку 2012 р.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>