В Івано-Франківську підходить до завершення будівництво житлового будинку, який входить до складу комплексу, який складатиметься з декількох будинків. Житловий комплекс називається «Веселка Річкова», він обмежений такими вулицями, як Бистриця Наддніпрянська та Українських Декабристів.

Будівництво першої черги підходить до кінця. Фахівцям Соцмарт вдалося з’ясувати, що в даний момент ведуться роботи по фасаду. Здача в експлуатацію об’єкта запланована на літо 2012 року. Вартість одного квадратного метра житла становить 4 100 грн.

Також варто зазначити, що в даному комплексі буде зведено ще 5 будинків. Вже цієї весни, в квітні 2012 року почнеться будівництво другого будинку. Здача в експлуатацію другої черги вже відома, будинок хочуть здати вже в кінці 2013-го року. Вартість одного квадратного метра в другій черзі складе 3 800 грн.

Нагадаємо, забудовником цього об’єкта виступає компанія ТОВ «Інвестиційно-будівельна компанія Вертикаль».

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до В Івано-Франківську активно будує ЖК «Веселка Річкова»
  1. бистриця надвірнянська — це річка.

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>