За даними Держтуризмкурортів, зараз в Україні функціонує 2573 сертифіковані засоби розміщення, з них 503 мають категорію.

Отже, п’ятизіркових засобів розміщення в Україні налічується 15, чотиризіркових — 77, тризіркових — 215, двозіркових — 100, однозіркових — 96; 2070 засобів розміщення категорії не мають. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Міністерства інфраструктури України.

У цілому найбільша кількість сертифікованих засобів розміщення зосереджено в Автономній республіці Крим, включаючи Севастополь — їх тут налічується 496. У Криму є два п’ятизіркові розміщення, чотири — чотиризіркових, 29 — тризіркових, сім — двозіркових, три — однозіркових, всі інші — без категорії.

Серед лідерів за кількістю сертифікованих засобів розміщення Одеська область- 294, з яких п’ятизіркових — два, чотири зірки — в дев’яти, три зірки — в 11, двозіркових — п’ять, однозіркових — шість. У Львівській області 233 сертифікованих засоби розміщення: один — п’ятизірковий, 11 — чотиризіркових, 31 — тризірковий, 10 — двозіркових і п’ять — однозіркових.

В Україні функціонує 94 готелі, які вже мають чинне свідоцтво про встановлення категорії готелю. З них п’ятизіркових готелів — три, чотиризіркових — 13, тризіркових — 66, двозіркових — вісім, однозіркових — чотири.

У містах, що приймають футбольний чемпіонат Європи 2012 року, в 2011 році введено в експлуатацію 12 готелів: загально вони мають 975 номерів на 2044 місця. З них два готелі позиціонуються як п’ять зірок, три — чотири зірки, шість — три зірки і один — без категорії.

Крім того, в 2011 році зросла кількість ліцензованих туристичних операторів. Зараз в Україні налічується 2426 діючих ліцензій на здійснення цього виду діяльності: 2035 — на туроператорську діяльність з внутрішнього, в’їзного та виїзного туризму і 391 — на туроператорську діяльність тільки з внутрішнього та в’їзного туризму. Більше ліцензій мають туроператори Києва — 1221, в Одеській області — 157 ліцензій, на Львівщині — 149 ліцензій, у Криму — 226 ліцензій.

З часу створення Держтуризмкурортів видано 180 ліцензій на туроператорську діяльність, з них 24 — на туроператорську діяльність тільки з внутрішнього та в’їзного туризму, при цьому визнані недійсними 25 ліцензій, анульовано — 24.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>