У столиці та регіонах не вистачає невеликих квартир, доступних за ціною середнього класу. Таку думку озвучили експерти під час проведення круглого столу в агентстві «ЛІГАБізнесІнформ». За 3 квартали нинішнього року ціни на житло в регіонах сильно коливалися. Зазвичай підвищеним попитом користується житло з площею до 40 м2.

Одеса показує незначне, але стабільне збільшення цін. Це стосується 1-но кімнатних квартир, на які існує великий попит. «Наприклад, за 3 місяці (з липня по жовтень) ціна конкретної квартири зросла на $ 6 тис. Ще в травні вона коштувала $ 42 тис., а пізніше $ 48 тис. В основному, люди купують житло з невеликою площею», — повідомив директор «ФІАБСІ-України» Т. Аббасов.

В цей же час у Криму житло залишається інвестиційно затребуваним. Попит на нього є, але угод відбувається не так вже й багато. Вартість житла коливається в районі $ 1 тис. за м2. Про це повідомив директор АН «Планета Крим» І. Захарченко. «Автономії не вистачає малометражних квартир, які користуються попитом у населення», — висловив свою думку Захарченко.

А на заході України, в Ужгороді забудовники споруджують малометражне житло, яке відмінно продається. Будинки вводять в експлуатацію з проданими квартирами », — повідомила директор АН« Феміда »з Ужгорода Т. Річіна.

Що стосується української столиці, то тут хрущовки, малометражки і готельки давно «вигребли». А нові квартири з площею до 40 м2 майже не будують, з цієї причини попит на них залишається незадоволеним.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>