Верховна Рада України прийняла в другому читанні і в цілому проект закону № № 9509 від 29 листопада 2011 про державну програму приватизації.

Високі темпи приватизації державних об’єктів передбачається забезпечити, зокрема, шляхом спрощення процедур підготовки до приватизації об’єктів та введення спрощених способів продажу державних об’єктів, що не користуються попитом у потенційних покупців.

Програму приватизації планується реалізувати протягом чотирьох років трьома етапами. На першому етапі, протягом поточного року, планується сформувати масив держоб’єктів, які підлягають приватизації, та здійснити відповідну передприватизаційну підготовку.

У 2015 році планується завершити приватизацію держоб’єктів широкомасштабного соціально-економічного проекту.

Очікується, що обсяг надходжень протягом дії програми до Державного бюджету України коштів від продажу та управління державним майном складе 50-70 млрд. грн.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>