В Євпаторії завершується будівництво нового дельфінарію, який стане найбільшим на території України: відкриття планується до початку курортного сезону, повідомили в прес-службі Євпаторійської міської ради.

Замовником будівництва виступило Євпаторійське «Науково-виробниче підприємство Аквамарин», одним з напрямків діяльності якого є проведення шоу дельфінів.
Тривалий час дельфінарій працював на базі євпаторійської водолікарні, приміщення якої доводилося орендувати. Будівництво нового будинку почалося в 2009 р., воно розташоване недалеко від моря, на перетині вул. Київській, Московській і Маяковського.
Глядацька зала дельфінарію будується і розрахована на 700 посадочних місць. У центрі розташований басейн на 2 тис. кубометрів води. Ще два резервуари призначені для утримання ластоногих. Їх обсяг 400 і 200 кубометрів. Пробурена свердловина, з якої в басейн буде надходити морська вода. Покрівля дельфінарію виконана у формі купола, а центральна частина, над басейном, в теплу пору року завжди буде відкрита.
Ще однією складовою нового дельфінарію є паркова зона, благоустрою приділяється особлива увага. Тут були висаджені нові дерева, налагоджена система водопостачання, освітлення, укладені паркові доріжки.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>