Житло, рекреаційні установи, зелені зони і безліч інших об’єктів може бути облаштовано навколо озера Мойнаки.

Детальні плани територій напередодні проходили процедуру громадських слухань. Зокрема, поблизу озера пропонується створити «Золоте кільце здоров’я», концепція якого вже не раз обговорювалася на різних рівнях влади. Цей проект включає будівництво лікувально-оздоровчих термальних комплексів зі спа-центрами, рекреаційних об’єктів, а також реконструкцію грязелікарні «Мойнаки» та санаторію «Батьківщина», інформує Рескомстрой АРК. При цьому весь район буде мати цілісну структуру завдяки системі набережних, велосипедних та бігових доріжок, теренкурів і т. д.

Також у цілющого озера планується розмістити рекреаційно-спортивну і житлову зони, в яких з’являться готелі, реабілітаційний та спортивно-розважальний комплекси, гольф-клуб, парк «Крим в мініатюрі», торговий центр і житлові будинки. Не залишиться новий мікрорайон без зеленої зони з відкритим майданчиком для заходів та обширного паркінгу.

Детальні плани було вирішено схвалити та з урахуванням висловлених пропозицій винести на розгляд депутатів міськради Євпаторії.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>