Найчастіше квартири та будинки українців страждають від пошкодження водою, свідчать дані аналітичного центру компанії «Альфастрахование». Співробітники компанії проаналізували страхові випадки з нерухомим майном мешканців України, зафіксовані за останні три роки.

У 60% випадків будинки і квартири українців виявляються пошкоджені водою із-за аварій опалювальних систем, каналізаційних і водопровідних мереж. У 15% випадків нерухомість страждає через пожежі. Замикає трійку лідерів ризик нанесення збитку третіми особами — 7,1%. Стихійні катаклізми призводять до пошкодження 5,1% квартир і будинків. Серед найбільш екзотичних ризиків опинилися удар блискавки (0,4%), вибухи будь-яких агрегатів і пристроїв (0,3%), падіння літаючих об’єктів (0,3%) і тероризм (0,1%).

Найчастіше через різні ризики страждають квартири (70% випадків). Рейтинг ризиків тут виглядає наступним чином: пошкодження водою (78%), збиток майну третіми осібами (10,3%) і пожежа (4,2%).

Для будинків основним ризиком залишається, навпаки, пожежа (38%), за ним слідує ризик пошкодження водою (18%) і протиправні дії третіх осіб (17%). На відміну від квартир будинки досить часто страждають і від стихійних лих (15,5%).

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>