Терміни надання пільгового молодіжного кредиту на придбання житла залежать від балів наданих тій чи іншій молодій сім’ї відповідно до затвердженої інструкції.

Про це під час прес-конференції в медіа-холі УНН сказав голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін.
За його словами, швидкість отримання кредиту за програмою пільгового молодіжного кредитування залежить від рейтингу певної сім’ї. «У нас є рейтингова система і є черга … Можна прийти сьогодні і бути першим у рейтингу і отримати цей кредит, а можна бути зареєстрованим 5-7 років і бути у другій сотні. Це залежить від кількості балів, що надаються тій чи іншій родині в залежності від інструкції, яку нам затвердило Міністерство молоді та спорту «, — зазначив Л. Рисухін.
Також він розповів про те, за якими параметрами нараховуються бали. «Бали надаються сім’ям в залежності від кількості дітей, залежно від того чи є право у цієї молодої сім’ї на позачергове забезпечення житлом. Наприклад, молодий спеціаліст, направлений на роботу за державним призначенням. Також, додаткові бали надаються за звання кандидата наук, за отримання призових місць на міжнародних змаганнях. Бали нараховуються залежно від того, скільки родина стоїть на черзі зареєстрованої в органі місцевого самоврядування. Система цих балів кожного ставить на якесь відповідне місце в цьому рейтингу «, — підкреслив Л. Рисухін.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>