20 січня Виконавча служба забезпечила виконання рішення Господарського суду Києва, який визнав недійсним договір відчуження будівлі київського готелю «Славутич» і повернув права власності на неї ВАТ «Готель Славутич», повідомив Олексій Щербань, призначений судом незалежний арбітражний керуючий.

За словами керуючого, ВАТ «Готель Славутич » з 1996 р. є власником однойменного готелю. У 2006-2011 рр.. міноритарний акціонер компанії Мстислав Скоробогатов (володіє 49,9% акцій) з метою проведення «контрольованого банкрутства» ініціював укладення низки фіктивних договорів на надання ВАТ «Готель Славутич » консультаційних та маркетингових послуг усних на суму, що перевищує 70 млн. грн. Згодом дані договору були оскаржені незалежним арбітражним керуючим і визнані судом фіктивними.
У 2009 р., будівля готелю, раніше заставлена в банку, в обхід рішення зборів акціонерів, було продано підконтрольній Скоробогатову структурі за 30 млн. грн — суму, більш ніж в 2 рази меншу, ніж заставна вартість готельного комплексу. У квітні 2011 р. Господарським судом Києва було порушено справу про банкрутство ВАТ «Готель Славутич» і призначений незалежний арбітражний керуючий А. Щербань.
За словами А. Щербаня, в результаті перевірки господарської діяльності підприємства в 2006-2011 рр.., Було встановлено, що більшість компаній-кредиторів ВАТ «Готель Славутич» підконтрольні Мстиславу Скоробогатову, а сформована ними заборгованість є фіктивною, про що були проінформовані суд і правоохоронні органи. Арбітражним керуючим був поданий позов про визнання незаконним відчуження будівлі готелю та витребування його з незаконного володіння компанії ПП «Базис-Пром» на користь ВАТ «Готель Славутич», який був задоволений Господарський судом Києва 22 серпня 2011.
А. Щербань наголосив, що виконання відповідного рішення суду було проведено виконавчою службою із залученням співробітників МВС для забезпечення громадського порядку при проведенні встановлених законом дій. Під час проведення виконавчих дій державним виконавцям було надано протидію з боку М. Скоробогатова і супроводжувала його група людей спортивної статури, повідомив арбітражний керуючий. Зокрема, останніми були зроблені ряд спроб спровокувати заворушення і проникнути всередину будівлі готелю, де в той час перебували туристи. Дії цих осіб були присічені співробітниками МВС.
На даний момент компанія «Готель Славутич» проводить роботу по відновленню нормальної діяльності підприємства.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>