Як вибрати готель в Києві?

-1+1 (+1 rating, 1 votes)
Дата 14.01.2012, категорія: Новини ринку нерухомості України, автор: ,

Україна завжди притягувала безліч туристів, які прагнули подивитися визначні пам’ятки Києва — «матері міст руських», помилуватися пам’ятками і поринути в атмосферу цього древнього, але такого живого і постійно оновлюваного міста.

Оновлення торкнулося багатьох сфер життя, в тому числі і готельного бізнесу. Якщо в колишні часи добути місце у готелі було майже нездійсненною мрією, то тепер до послуг підключились і розкішні, і недорогі готелі Києва, а також міні готелі — нове слово в українській готельній індустрії. Однак перш ніж відправитися в подорож, особливо якщо це робиться через турфірму, постарайтеся уточнити, в яких саме умовах вам належить провести свій відпочинок. Якщо ви збираєтеся зарезервувати номер в готелі самостійно, то пам’ятайте, що чим раніше ви це зробите, тим дешевше він вам обійдеться.

Якщо вас цікавить Хрещатик і взагалі центр Києва, то доведеться викласти суму більшу, ніж за номер в готелі де-небудь на околиці міста. Якщо буде можливість вибору, постарайтеся отримати номер з вікнами, що виходять у внутрішній двір, — це позбавить вас від вуличного шуму, який у такому великому місті може і вночі бути досить сильним. Втім, якщо в номері є кондиціонер та металопластикові вікна, то проблема шуму буде не настільки актуальна.

Якщо ви відправляєтеся до Києва з дітьми, потрібно вияснити, чи надаються в готелі послуги з нагляду за дітьми, щоб ви могли без перешкод прогулятися по місту або з’їздити на екскурсію. Якщо ж ви вирушаєте в романтичну подорож, то краще вибирати готелі, де таких послуг немає, — тоді у вас буде надія на відносну тишу. Як і в інших містах, готелі Києва розрізняються за ступенем зірковості.

Ви можете познайомитися в Інтернеті з тією інформацією, яку виклали власники готелів, а також з відгуками постояльців. Однак врахуйте, що зараз в Інтернеті дуже поширені платні відгуки на що завгодно, так що не варто занадто радіти захопленнями і похвалами, краще зверніть увагу на критичні зауваження.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>