Кілька порад для тих, хто хоче здати свою житлову нерухомість в оренду.

Для багатьох жителів столиці оренда квартир в Києві стала свого роду бізнесом. Кількість гравців на цьому ринку постійно збільшується, тому що бізнес цей дуже прибутковий. Це залежить від того, скільки грошей спочатку в нього вкладено і скільки сил вкладається надалі. Тут є і багато інших тонкощів, в яких потрібно розбиратися.

Звичайно, з досвідом приходять і знання, але, як кажуть в народі: «Не знаючи броду — не лізь у воду!». Тобто зібравшись з головою зануритися в цей бізнес і вирішивши заробляти на цьому гроші, потрібно вивчити хоча б необхідні ази оренди квартир в Києві. Треба дуже добре розбиратися в людях, знати законодавчу базу країни і орієнтуватися на ринку нерухомості. для того щоб не бути в збитку і отримати прибуток, тут необхідно попрацювати.

Ціна і термін оренди

Для початку вам необхідно з’ясувати, скільки може коштувати оренда вашої квартири в Києві. Щоб правильно визначитися в цінах, потрібно проаналізувати декілька джерел. Якими вони будуть — вирішувати вам. Можна, наприклад, продзвонити оголошення в газетах здачі квартир в оренду. Можна поспілкуватися з приватними маклерами і відвідати агентства нерухомості.

Тут найголовніше, щоб це були професіонали. Можна навіть піти на пошук і зробити вигляд, що ви шукаєте самі оренду квартири в Києві, поїздити по квартирах, подивитися, як вони виглядають і послухати ціни. У підсумку ви складете подання, за скільки ви зможете здавати свою квартиру. Довгострокова оренда квартир в Києві справа менш складна, але зате і менш вигідна. Здавши квартиру мешканцям на тривалій термін, вам потрібно буде тільки періодично перевіряти тільки існуючий порядок в квартирі і її стан, а також отримувати орендну плату.

Більш вигідний бізнес — це оренда квартир в Києві подобово. Навіть не в найпрестижніших районах оренда пристойної квартири в Києві коштує не менше тридцяти доларів США на добу. Що тоді говорити про центр міста? Правда, треба враховувати, що не обов’язково квартира буде здаватися щодня, але все одно дохід буде набагато більший, ніж при здачі в довгострокову оренду. Треба враховувати, що й клопоту тут більше. Якщо квартира користується щоденним попитом, а в сезон це буває практично завжди, то вам доведеться постійно готувати чисті постільні приналежності, свіжі предмети гігієни і робити прибирання. Загалом, все, як у готелі. За це вам і платять за подобову оренду набагато більше.

Пошук орендарів

Для того, щоб знайти своїх орендарів, вам варто подати оголошення про здачу своєї квартири в Києві в оренду в рекламні газети та Інтернет, наприклад, на добре відвідуваний сайт безкоштовних оголошень. Бажано до оголошення прикріпити і фотографії, які представлять вашу квартиру в найбільш вигідному світлі. Чим ясніше клієнти будуть уявляти собі, яка квартира їм пропонується, тим простіше і швидше приймуть рішення. З часом ви напрацюєте собі постійних клієнтів. Для їх залучення можна робити своїм постояльцям невеликі знижки і подарунки.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>