Собівартість кв. м житла в Києві — 700-800 доларів


Перший заступник голови ради директорів Конфедерації будівельників України Олександр Ротов розповів, що собівартість квадратного метра житла в Києві становить 700-800 доларів. Про це він розповів в медіа-холі УНН.
«Можна сьогодні побудувати, в залежності, скільки буде коштувати земельний і кредитний ресурс. Якщо ми це прибираємо, то будемо говорити про чисту собівартість будівництва, яка буде в межах 700-800 доларів. Це собівартість забудови», — зазначив він.

А. Ротов розповів, що будинки, які будуються з цегли та мають 7-9 поверхів, тобто, це старий монолітно-каркасний метод, собівартість будівництва квадратного метра в таких спорудах нижче десь на 150-200 дол. і становить 500-600 дол.

«Тобто, ціна продажу може бути в межах від 6 до 8 тисяч гривень. Монолітне будівництво — від 8 до 12 тисяч гривень на різних етапах будівництва. Це реальна ціна, яка повинна бути», — запевнив будівельник.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>