Президент України Віктор Янукович підписав закон, що регулює процедуру встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Як повідомляє офіційний сайт Президента, Закон N4231-VI «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги» передбачає, що порядок доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг у структурі цін / тарифів, зміну цін / тарифів з обгрунтуванням його необхідності, а також про облік відповідної позиції територіальних громад, розробляється і затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.

У разі зміни ціни/тарифів на житлово-комунальні послуги, виконавець-виробник не менш ніж за 15 днів до введення їх в дію повинен повідомити про це споживачів з посиланням на рішення відповідних органів.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>