Питання про надання Дніпропетровській міськраді € 152 млн. на будівництво метро Рада директорів Європейського інвестиційного банку розгляне в квітні, а в травні кредитні кошти почнуть надходити позичальникові, повідомив Борис Штайн фон Кмінскі, представник ЄІБ.

За словами представника, кредит буде наданий під 2,5% річних. В даний час терміни його погашення обговорюються.
«Проект будівництва трьох станцій метро в Дніпропетровську для нас цікавий і важливий. Це перший проект, з яким ми почали працювати у вашій країні. Ми позитивно оцінюємо його реалізацію », — зазначив Б. Штайн фон Кмінскі.
Згідно з попереднім техніко-економічного обгрунтування, підготовленого британською консалтинговою компанією Scott Wilson Ltd., Вартість реалізації проекту завершення будівництва трьох станцій Дніпропетровського метрополітену до 2015 р. становить € 368 млн. Із зазначеної суми € 304 млн. передбачається залучити у вигляді кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку та ЄІБ (по € 152 млн.) під надані урядом державні гарантії.
Як зазначили в Дніпропетровській ОДА, в даний час ЄБРР також вирішує питання про надання кредиту на будівництво метро. Урядові гарантії для отримання кредитів вже отримані. Запланований термін надходження коштів у повному обсязі — листопад поточного року. До теперішнього часу з державного бюджету вже виділено 13,4 млн. грн для підтримки в безпечному стані гірничих виробок метрополітену.
Нагадаємо: Дніпропетровська міська рада ухвалила метрополітен у комунальну власність 19 жовтня 2011 Зараз метро в Дніпропетровську складається з однієї лінії, на якій розташовано шість станцій. Після введення в експлуатацію ще трьох станцій кількість пасажирів зросте в 2,5 рази.
Кабінет міністрів прогнозує введення в експлуатацію нових станцій «Музейна», «Центральна» і «Театральна» до 2015 р.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>