У столиці півострова закривається супермаркет «Абсолют» і до кінця місяця стане відомо, хто займе його приміщення.

Під кінець 2011 року про згортання свого магазину в Сімферополі оголосив Rainford, а до теперішнього часу на площі торгового центру «Стаєр» по вулиці Севастопольській розмістився супермаркет «Сільпо». Щодо майбутнього орендаря приміщення «Абсолюту» на вулиці Жовтневої заяв поки не було, але прилавки торгової точки поступово звільняються від товарів і, за наявними відомостями, повний розпродаж триватиме до 25 січня.

Представники мережі поки не коментують ситуацію із закриттям сімферопольського «Абсолюту» і, зокрема, можливі причини відходу зі столиці автономії. Неофіційно працівники супермаркету повідомляють про підвищення орендної плати, крім того, в безпосередній близькості розташовується «Сільпо», що користується значно більшою популярністю у городян.

На сьогоднішній день не відомо, магазин якої мережі розташується в торговому центрі на місці «Абсолюту» і чи буде це взагалі продуктовий супермаркет.

Зазначимо, торгова точка на вулиці Жовтневій була єдиним представництвом луганської мережі «Абсолют» в Криму.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>