Понад 10 тис. м2. столичної землі безкоштовно використовувалося киянкою під автостоянку.

Про це стало відомо в результаті заходів з виявлення неврахованих земельних ділянок у Києві, під час обстеження території одного з районів столиці за планом «Дорожня карта», який був затверджений спільно з міською владою. У поле зору столичних податківців потрапила 39-річна громадянка, яка використовувала у комерційних цілях великий земельний наділ під автомобільну стоянку. Як виявилося, майже два роки підприємець не сплачувала до бюджету орендної плати за ділянку загальною площею 10,6 тис. м2.

За результатами перевірки донараховано понад 900 тисяч гривень плати за землю.

«У рамках бюджету міста, плата за землю є бюджетоформуючою складовою, яка за обсягами знаходиться на другому місці, поступаючись лише податку на доходи фізичних осіб. Тому робота по даному напрямку буде активно продовжуватися і надалі», — повідомила голова комісії з проведення реорганізації ДПА в м. Києві, голова ДПС у м. Києві Ірина Носачова.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>