Весільна церемонія відбулася в минулу неділю в Сіетлі. «Жениха» дівчата готують до зносу для того, щоб побудувати на його місці багатоквартирний комплекс.

Вавилон Альвас «закохалася» у 107-літній будинок складу на Кепітол-Хілл під час участі в протестній акції «Захопи Сіетл» (за аналогією з «Захопи Уолл-стріт»).

За словами дівчини, які цитує NWCN.com, «я сподіваюся, що Америка прокинеться і зрозуміє нарешті, що джентрифікації (процес облагороджування та реконструкції міських районів — прим. Ред.) — Це дуже серйозне питання, яке зачіпає бідняків, і особливо тих, які не можуть похвалитися білим кольором шкіри».

«Зрештою, на місці цього будинку можна було б створити громадський центр, притулок для бездомних, безкоштовний дитячий сад, — але ніяк не багатоквартирний комплекс», — каже активістка.

На жаль, союз дівчини та будівлі навряд чи виявиться довгим — роботи по знесенню йдуть повним ходом.

Нагадаємо, що в грудні 2011 року в 25 містах США пройшла акція «Захопи будинок», що об’єднала активістів, які виступають за збільшення обсягів доступного житла, захисників бездомних та інших представників громадянського суспільства.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>