Житель Дніпропетровська Олексій Прокоф’єв побудував будинок виключно із старовинних цеглин, деяким з яких майже 200 років.

Він вибрав такий матеріал за його екологічність і дешевизну, а вже пізніше дізнався: цегла, якій по сто-двісті років — набагато міцніша сучасної.

Для будівництва будинку Прокоф’єв збирав старі цеглини 5 років. За цей час вклав у будинок 15 вантажівок старовинного будматеріалу, який везли з різних регіонів країни. Одина вантажівка такої цегли 5 років тому коштувала 100 доларів, а зараз її ціна в 20 разів більша.

Серед майже 5 тисяч цеглин він, до речі, знайшов найстарішу — австрійську, на якій стоїть штамп 1817 року. Раритетну цеглу на подобі цієї, майстер використав лише для внутрішньої обробки будинку.

Старих цеглин вистачило на будівництво не тільки будинку, але й огорожі і альтанки. Далі в планах майстра — укладання бруківки на подвір’ї — теж із старовинного будматеріалу.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Житель Дніпропетровська побудував будинок з двохсотлітньої цегли
  1. Гість:

    Тепер ми знаємо, куди поїде львівська бруківка! )))

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>