Щодо подальшого розвитку подій на ринку житлової нерухомості Канади банкіри висловлюють різні думки, але всі запевняють: на даний момент канадське житло переоцінене як мінімум на 15%.

Один з провідних економістів Канади, головний економіст Canadian Imperial Bank of Commerce (CIBC) Ейвері Шінфілд каже, що, якщо ціни на житло вирівняються, то це був би найкращий варіант для гарячого канадського ринку в 2012 році.

Середня ціна продажу будинку в Канаді в листопаді була на рівні $ 360,4 тис. — на 4,6% вище, ніж у листопаді 2010 року. І це самий мінімальний ріст ціни на житло протягом 2011 року. За словами Шінфілда, «якщо нам пощастить, ми побачимо в 2012 році такі ж скромні результати».

Незважаючи на 15%-ву переоцінку житлової нерухомості в країні, жорсткої корекції цін фахівець не прогнозує, тому що інша основа економіки Канади — ринок праці — залишається відносно сильним, пише CBC.

На думку економіста Bank of Montreal (BMO) Дугласа Портера, умови для корекції цін на канадському ринку житла ще не створені, хоча темпи будівництва нових будинків трохи знизилися, особливо у Ванкувері. Але в інших регіонах країни ринок виглядає досить збалансованим.

А економіст TD Bank Крейг Александер вважає, що в 2012 році є вірогідність подальшого підвищення цін. І якщо «сильне зростання цін стане нормою, уряд буде вживати заходів щодо посилення правил іпотечного кредитування».

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>