Ринок нерухомості В’єтнаму досяг свого дна в 2011 році: ціни на житло впали на 10-20%, а продажі — на 54%.

Як відзначають в Асоціації нерухомості Хошиміну (Real Estate Association), зниження цін на житло насправді позитивний знак, і багато громадян будуть мати більше можливостей, щоб дозволити собі купити квартиру. Однак потенційні покупці продовжують чекати, сподіваючись, що ціни впадуть ще нижче.

І це, на думку місцевих експертів, небезпечна ситуація для ринку нерухомості, яка свідчить про те, що 2012-й рік буде для забудовників ще більш важким. Для збільшення обсягу продажів деякі компанії можуть вдатися до зниження цін. Тим більше що у них практично немає вибору …

За словами міністра будівництва В’єтнаму Чинь Дінь Зунга, на які посилається Vietnam Business News, спад на ринку житлової нерухомості може тривати, принаймні, ще півроку.

Такої ж думки і аналітики компанії Knight Frank: у двох містах — Ханої і Хошиміні — в 2012 році житло втратить у ціні ще 5-10%.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>