У Львові 28 лютого відбудеться аукціон з продажу землі перший в цьому році. Про це розповів начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Михайло Бокало на прес-конференції.

Чиновник повідомив, що на першому цьогорічному аукці виставлять 21 земельну ділянку. З них 4 земельні ділянки під багатоповерхову житлову забудову, 9 ділянок під будівництво комерційних об’єктів, 2 ділянки під будівництво багаторівневого паркінгу, по 1 земельній ділянці — під будівництво промислових об’єктів і під індивідуальну житлову забудову.

Михайло Бокало зазначив, що на 3 з 4 ділянок, які виставлять на аукціон вперше, вже є потенційні покупці. Чиновник також зазначив, що цього року управління буде акцентуватися на продажі невеликих земельних ділянок площею від 5 до 20 соток, тому що саме такі ділянки зараз користуються найбільшим попитом на ринку нерухомості. Також чиновник розповів, що в цьому році будуть продавати право оренди на кілька ділянок. Площа цих ділянок відносно невелика, і вони в межах червоних ліній. Однак, щоб ця земля не простоювала, місту буде вигідно продати право оренди приміром на 5 років, щоб отримувати від неї прибуток.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>