Говорячи про найближчі перспективи, аналітики відзначають, що різкої зміни вартості на вторинному ринку не буде.

У той же час макроекономічні очікування не вселяють оптимізму і не дають можливості прогнозувати зростання. «Ринок практично не демонструє інвестиційного попиту, який є передумовою до зростання. Угоди пов’язані з переїздами і вирішенням побутових питань, попит і пропозиція формуються індивідуально, не відбиваючи будь-яких загальних тенденцій», — вважає аналітик Союзу фахівців з нерухомості (ССНУ) Всеволод Жоголєв.

Єдиний сегмент, якому аналітики прогнозують зниження цін, це малометражки і старе житло. «Вони неліквідні. І попит на них поки не росте. На початку кризи «гостинки» купували і за $ 50 тис., а зараз вони є за $ 33 тис. і те, що називається «без черги», — вважає голова комітету зі статистики і аналітики Ліги Експертів Україні Андрій Гусельников.

У свою чергу гравці і аналітики елітного сегмента житла в Києві очікують, що в наступні місяці частка капіталовкладень в дорогі об’єкти збільшиться до 5,5%.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>