Кожен забудовник пишається своїм проектом. Але іноді трапляється, що фантазії архітекторів розходяться з поглядами споживачів. Наприклад, надмірно великі вітальні або дуже маленькі кухні не завжди припадають до смаку майбутнім новоселам.
Ідеальний варіант в даному випадку — тісний контакт ріелторів, яким як нікому іншому відомі переваги на ринку нерухомості, і архітекторів, готових прислухатися до думки професіоналів. Саме в такому тандемі і вирішили працювати забудовники нового київського мікрорайону «Крішталевi джерела» (Феофанія). Ще на етапі проектування житлового комплексу архітектори разом з фахівцями з нерухомості обговорювали майбутнє житло, яке на думку обох сторін, розташоване в дуже вдалому, екологічно чистому місці. Недарма кажуть, що в суперечці народжується істина. Ріелторам доводилося відстоювати свою точку зору, а розробникам проекту не завжди хотілося позбавляти об’єкт будівництва архітектурних шедеврів. В результаті роботи були обговорені метражі майбутніх квартир, їх співвідношення в секціях будинку, враховані особливості планувань для того чи іншого типу житла, розроблені параметри для комфортно проживання новоселів.

В Асоціації фахівців з нерухомості України впевнені, що затверджені проекти будуть користуватися попитом у населення, а це, безумовно, порадує і архітекторів. Адже кожному творцеві приємно бачити своє творіння живим і активно діючим.

За матеріалами: Ірини Олійник

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>