Щоб уникнути продажу квартири на аукціоні за комунальні борги, злісні неплатники зважилися на крайні заходи — самі продали квартири.
8556 гривень, 8 715 гривень, 9766 гривень, 10 692 гривень, 15 910 гривень — такі суми тільки за воду (!) Заборгували мешканці кількох квартир в будинках по вулицях Новосадовой, Перемоги, С. Щипачева, Стаханова, Шуйський. Державні виконавці з представниками водоканалу стали частими гостями в їх квартирах: «Водоканал неодноразово подавав до суду на цих мешканців, але рішення суду не виконувалося, тому що цінного ліквідного майна, яке можна було б вилучити, в цих квартирах немає. Зате є величезні борги, які нікуди не діваються. У державних виконавців просто не залишилося іншого виходу, крім як виставити квартиру на аукціон для погашення боргів. Адже так далі тривати не може: вода, тепло, світло — не безкоштовні ресурси», — розповідає юрисконсульт КП« Донецькміськводоканал» в Петровському районі Наталія Сувид.
Злісні боржники, нарешті, усвідомивши всю серйозність ситуації, стали робити рішучі дії, щоб не втратити квартиру, яку на аукціоні продадуть набагато дешевше її реальної вартості. Господарі квартир самі знайшли покупців, погасили всі борги, після чого виконавча служба зняла накладений на квартири арешт, і процедура продажу була оформлена. «Я вважаю, це правильне рішення. Якщо не виходить оплачувати комунальні ресурси на великій житлоплощі — варто задуматися про житло скромніше.
У цій ситуації виграли всі: водоканал повернув свої гроші, абонент погасив багаторічні борги і не позбувся даху над головою. Залишається тільки сподіватися, що це послужить хорошим життєвим уроком для цих людей, і їхня нове життя буде вже без боргів. Адже результат міг бути менш приємним, якби справа дійшла до аукціону», — зазначив директор КП «Донецькміськводоканал» Юрій Перебийніс.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Донеччани продають квартири, щоб розрахуватися з боргами за комуналку
  1. Цікаво, чи буде це набирати оберти.

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>