Тетяна Бойко, глава житлово-комунальних програм ГМ «Опора», під час проведення круглого столу під назвою «Житлова реформа України: держава відповідальних власників або заручники житлового рабства?» Заявила, що створення в Україні ОСББ відбувається недостатньо високими темпами.

Якщо уважно ознайомитися з Загальнонаціональною програмою реформування ЖКГ в 2009-2014 роках, говорить експерт, то можна дізнатися, що житлова реформа на даний момент повинна підходити до свого завершення.

«Однак ми знаходимося сьогодні на якомусь початковому рівні, коли організовані в суспільства співвласники будинків повинні постійно долати різні перешкоди у своїй діяльності», — стверджує вона.

Бойко стурбована нинішнім станом справ у законодавстві, що стосується діяльності ОСББ, яке призводить до численних суперечностей і невизначеності.

«До сих пір не прийнятий законопроект під номером 8474, покликаний спростити роботу ОСББ», — говорить Бойко.

На даний момент зареєстровано близько 14 000 ОСББ.

Мінрегіонбуд України виступив ініціатором надання кредитів для ремонту будинків для ОСББ з дуже вигідними умовами-на десять років під 3% річних.

В кінці 2011 року Кабмін створив Нацраду, яка повинна зайнятися питаннями функціонування ОСББ, головою Національної ради призначений нинішній глава Мінрегіонбуду Анатолій Близнюк.

А що ви думаєте про ОСББ? Пишіть в коментарях

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>