ТзОВ «Будівельна компанія «Інтергал-Буд» (Львів) планує навесні 2012 р. приступити до будівництва семиповерхового готельного комплексу по вул. Наливайка в Галицькому районі Львова, повідомив у ході конференції Building «Ринок житлової нерухомості: від будівництва до іпотечної угоди» в Києві в середу Олексій Побурко, заступник директора компанії.

«Поки що ми ведемо переговори з операторами, проект на даний момент узгоджується», — розповів А.Побурко.
А.Побурко також додав, що в будівництво готелю, який, швидше за все, буде класу «чотири зірки», компанія інвестує власні кошти. Площа під забудову — майже 0,5 га, а загальна площа будівництва — 9,4 тис. кв. м.
За словами А.Побурко, «Інтергал-Буд» планує завершити будівництво «коробки» будівлі до кінця 2012 р. Компанія зацікавлена ​​виступити орендодавцем готеля, і має намір до червня поточного року визначитися з оператором. Однак «Інтергал-Буд» також розглядає можливість реалізації вже готового об’єкта. Будівництво готелю у Львові буде першим подібним проектом в портфелі компанії.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>