Західний регіон, навіть незважаючи на масштабну підготовку до Євро-2012 та інші держпрограми, не зміг переломити чотирирічну тенденцію скорочення обсягів будівництва.

В минулому році підприємства Львівської області виконали будівельних робіт на 2,53 млрд гривень, що на 3,4% менше, ніж у 2010 році, повідомили в регіональному відділенні Головного управління статистики. Пік інтенсивності будывельної діяльності припав на травень-червень. Спад темпів будівництва в області пов’язують з економічними труднощами компаній-забудовників, які виникли ще в розпал кризи 2008 року.

Зараз дані підприємства на 80% задіяні в реконструкції і технічному переозброєнні будівель (установлення інженерного устаткування, прокладання ліній електропередач, газопроводів та проведенні розвідувального буріння), а не в безпосередньому зведенні нових об’єктів.

У 2011 році львівські компанії виконали 4,2% від загальнодержавного обсягу будівельних робіт, завдяки чому регіон розташувався на 8 позиції у відповідному національному рейтингу. Для порівняння, в 2007 році область займала 4 місце. Крім того, в минулому році 8,5% будівельних підприємств взагалі простоювали.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>