7 лютого відбулося перше засідання робочої групи з розробки проекту закону України про ріелтерську діяльність.

Кабінет міністрів України доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі розробити проект закону про ріелтерську діяльність. Про це йдеться на сайті Асоціації фахівців з нерухомості України (АСНУ).

В основу законопроекту покладено закони про аудит та оцінку. Законопроектом прописуються положення щодо ріелтерської діяльності і ріелторської послуги; навчання та сертифікація ріелторів; реєстру ріелторських фірм; прав, обов’язків і відповідальності ріелторів.

Одною з вимог для отримання сертифіката ріелтора була наявність у нього базової вищої юридичної або економічної освіти. При цьому керівником ріелтерської компанії повинен бути ріелтор.

За результатами зустрічі було вирішено підготувати обгрунтування про необхідність прибрати тарифікацію на ріелторські послуги із законопроекту, а включити формулювання, що оплата ріелтерських послуг визначається за домовленістю сторін.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>