Депутат Верховної Ради від фракції Блоку «Наша Україна — Народна Самооборона», член парламентського комітету з питань будівництва, містобудування, житлово-комунального господарства та регіональної політики Віктор Матчук стверджує, що основною проблемою при прийнятті законопроекту законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо ОСББ» є земельне питання. Про це він сказав в ході круглого столу на тему: «Житлова реформа: країна відповідальних власників або найманці житлового рабства?».

«Проблема полягає в тому, що немає бажання віддавати у власність землю, яка знаходиться під будівлею, тим людям, які проживають в багатоповерхових будинках. У першу чергу проти цього виступають ті, хто розраховує будувати у великих містах, у тому числі в Києві, і ті, хто розраховує на те, що є старе житло зараз, яке знаходиться у цікавих місцях, є смачні шматки землі, які сьогодні нічиї. А завтра вони стануть чиїмись», — сказав він.

Депутат вважає, що даний законопроект має в собі революційну складову.
«В даному випадку він прирівнює тих громадян України, які живуть в багатоквартирних будинках, до тих громадян України, які живуть у власному житлі, мають у приватній власності земельну ділянку, на якій розташований приватний будинок», — зазначив Матчук.
Парламентарій підкреслив, що найбільші проблеми в Україні завжди були пов’язані із земельним питанням.
Він зазначив, що законопроект приймати потрібно безумовно, оскільки складно підтвердити підтримку влади і держави ОСББ через затягування цього процесу на 7 місяців.

При цьому Матчук висловив скептичний настрій щодо вирішення даного питання на найближчій зустрічі прем’єр-міністра з представниками ОСББ.

Депутат вважає єдиним прийнятним способом вирішення питань ОСББ його законодавче врегулювання.

За словами Матчука, люди перестали вірити в те, що створення ОСББ піде їм на благо, тому такі структури перестали розвиватися.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>