У деяких будинках створювати товариства не доцільно.

Змусити створювати ОСББ не зможуть.

Заява властей про обов’язкове створення з 2013 року ОСББ навряд чи здійсниться. Оскільки насильно змусити людей створювати такі організації неможливо. Таку думку ІАП «Столична нерухомість» озвучив Олег Кий, голова правління ОСББ «Велика Житомирська 27».

«Створення ОСББ в деяких будинках, зокрема в старих, говорить про бажання влади перекласти проблеми держави з капітального ремонту на плечі мешканців. Таким чином, держава не буде витрачати гроші з бюджету на ремонт будинків, але ліквідує комунальні ЖЕКи і замість них створить приватні експлуатуючі організації з високими тарифами на послуги », — говорить фахівець.

Він зазначив, що для ремонту старого житла потрібні мільйони або ж потрібно його взагалі зносити. Зібрати ці кошти з мешканців буде неможливо, при цьому ця проблема буде вже не державна.

«Згідно із Законом про створення ОСББ, капітальний ремонт будинку повинен бути зроблений останнім домотримачем, тому держава повинна спочатку виконати свої зобов’язання, а потім змушувати людей виконувати рішення про створення ОСББ», — вважає Олег Кий.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>