Вартість кімнати на сайті оператора втричі більша, ніж її реальна ціна, а на місці хостелів виявляються відверті руїни.

Волонтери Євро-2012 обурені: уболівальникам чемпіонату пропонують номери в гуртожитках за завищеними цінами. Про це повідомляє Телеканал новин «24″.
«Чому у нас коштує хостел наприклад 50-60 євро і т.п., коли в цій же Польщі це в 2 рази дешевше. Ці пропозиції,  перевищують ринкову вартість. Сьогодні, якщо готель «Кларк» в Білій Церкві здається за 450 гривень, то офіційний туроператор вже здає його за 1300″, — говорить волонтер громадської кампанії «Євро-патруль» Микола Воробйов.

На місці майбутніх хостелів камери фіксують розвалені душові кімнати і коридори гуртожитку. Ще один проблемний об’єкт — в районі столичного КПІ. Ще три роки тому тут повинні були побудувати хостел для вболівальників, попередня вартість будівництва — 7 млн. грн. Але поки ні покажчиків, ні адреси. Охоронець не пропускає знімальні групи на територію.

Після візиту знімальних груп пропозиції зникають з сайту. По телефону офіційного оператора з продажу номерів представникам телеканалу інформацію отримати не вдалося. Вони відзначають, що до чемпіонату Євро-2012 ціни на житло в Києві в декілька раз перевищують ціни в Польщі — українська столиця зайняла п’яте місце в Європі за дорожнечею.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Оператори здають недобудовані готелі за завищеними цінами
  1. Aspaj:

    Ну так… Добре,що у стайнях місць ще не здають Але, якщо захочеш дах над головою, то доведеться потерпіти всі ці незручності.А чи нам звикати?.. Ну, а гостям — лише трохи більше української «романтики»!

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>