Цього року охочі орендувати собі заміський будинок можуть зробити це безкоштовно або за суму до декількох тисяч доларів на місяць.

Незважаючи на деяке затишшя на ринку в цілому, попит на оренду заміської нерухомості напередодні літа досить високий. За даними експертів сайту, це пояснюється тим, що такий варіант відмінно підходить для людей, які з якихось причин не мають можливості відправитися в санаторії або на курортні бази. Пропозицій з оренди дач та будинків, що розрізняються за цінами і зручностями, достатньо.

Приміром, середня ціна на оренду звичайної дачі в межах Києва починається від 1000 грн / місяць, наголошується в статистичному дослідженні. За ці гроші можна зняти невеликий будинок, наприклад, в районі Русанівських садів, на Оболоні або Оскорках. Але розраховувати на особливі зручності в цьому випадку не варто. У будинку, швидше за все, буде лише найнеобхідніше: 1-2 кімнати, світло, вода, туалет (можливо, на вулиці).

Любителі відпочинку подорожче, не бажаючі виїжджати далеко від міста, можуть вибирати з пропозицій оренди будинків з 3-4 спальнями, повністю мебльованих, з побутовою технікою або навіть сауною та джакузі (Пуща-Водиця і Конча-Озерна).

У передмісті ціни більш демократичні. В радіусі 50 км від столиці (с. Глеваха, Жукин, Іванівка) можна зняти дачу або будинок в селі від 400 гривень на місяць при мінімальних зручностях.

Як відзначають експерти, ті хто бажають заощадити можуть скористатися варіантом знімання дачного будиночка або будинку в селі безкоштовно (с. Козин, с. Наливайківка). Головна умова такої пропозиції — стежити за будинком. Однак при цьому не варто розраховувати на особливі зручності.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>