Верховна Рада збирається приступити до розгляду законопроекту про ринок земель під час наступного пленарного тижня, говориться в повідомленні глави Держагентства з земресурсів Сергія Тимченко.

Євген Бердников, глава відділу нормативно-правового забезпечення Держземагентства повідомив, що нардепи вирішили розглянути цей законопроект ще раз на погоджувальній раді 6-7 лютого.

«Я не виключаю, що стосовно законопроекту про земельний ринок оберуть одне з двох рішень: або його винесуть на обговорення 7-10 лютого, або направлять до профільного комітету для проведення повторного розгляду, що стосується окремих поправок по самим дискусійним питанням», — заявив він.

За словами Бердникова, в першу чергу повинні бути переглянуті норми закону, пов’язані з обмеженням прав оренди земельних ділянок, а також лімітів сільгоспземель, які можуть передаватися у власність.

«Якщо погоджувальна рада захоче повернутися до розгляду цього аспекту, не виключена можливість, що положення про максимальну площу, що передавється у власність та обмеження прав оренди, будуть спочатку переголосовано профільним комітетом ВР перед винесенням в сессійний зал», — сказав він.

Частка поправок, вважає Бердников, буде залежати в основному від того, яка процедура щодо голосування буде обрана на погоджувальній раді.

Він, наприклад, не виключив, що описані вище поправки, незалежно від рішення профільного комітету, можуть бути винесені на голосування безпосередньо в сесійній залі.

Нагадаємо, ВРУ 9 грудня, в першому читанні прийняла законопроект про український ринок землі.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>