Не дивлячись на те, що кожна людина має житло, втім, часом виникає потреба орендувати квартиру на короткий проміжок часу. Головною причиною можуть бути різні ситуації. На сьогоднішній день в цій сфері задіяно безліч агентств і контор. Подобова оренда квартир в чому затребувана через невисоку вартість проживання, порівняно з вартістю подобового знімання номеру в готелі. Такий вид діяльності з’явився зовсім недавно. Однак, встиг популяризуватися.
Ділова людина постійно мотається по відрядженнях, і велика частина грошей буде йти на оплату номеру в готелі. Кожен раз жити в готелі, просто з економічної точки зору, не вигідно. Тому, якщо орендувати квартиру на добу, то витрати на проживання зменшаться в кілька разів. До того ж, в орендованій квартирі завжди можна відчути домашній затишок.
Ще однією перевагою є те, що про подобову оренду квартири можна домовитися заздалегідь з власником, або ж з агентством. У Всесвітній мережі завжди можна знайти хорошу пропозицію оренди. До того ж, є можливість своїми очима ознайомитися з інтер’єром пропонованих квартир.
Проте, якщо говорити про те, у кого зняти квартиру, у агентства чи у господаря квартири, то слід зазначити, що великої різниці в ціні практично немає. У той же час, оренда квартир подобово у агенції може коштувати трохи дорожче, але при цьому людина отримує 100% гарантію того, що його не обдурять. Якщо ж квартира, яка була заброньована, буде не зовсім такою, який планували її побачити, то менеджери з задоволенням допоможуть розібратися, оперативно підібравши безліч інших варіантів. Крім цього, агенція нерухомості практично завжди радить квартиронаймачам скористатися додатковими сервісами, які зможуть полегшити короткочасне проживання в орендованій квартирі.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>