Верховна Рада удосконалила законодавче регулювання обігу цільових облігацій, виконання зобов’язань за якими передбачається об’єктами житлового будівництва.

За ухвалення в цілому відповідного законопроекту № 7331, розробленого Кабінетом Міністрів, проголосували 247 депутатів при мінімально необхідних 226.

Таким чином, депутати внесли зміни в закон Про цінні папери та фондовий ринок, відповідно з якими врегулюється порядок емісії, розміщення, обігу цільових житлових облігацій.

Закон передбачає обмеження кола потенційних емітентів цільових житлових облігацій і сум розміщення таких паперів. Відповідно до документа, цільові облігації можуть випускатися лише в бездокументарній формі. Він також припускає страхування фінансової відповідальності емітента цільових облігацій перед інвесторами.

Кабмін вважає, що прийняття даного законопроекту усуне недоліки в регулюванні обігу цільових житлових облігацій і вдосконалить механізм інвестування з використанням таких паперів.

Як повідомлялося, 19 квітня Рада прийняла законопроект № 7331 у першому читанні. Зараз звернення цільових житлових облігацій регулюється рішенням ДКЦПФР № 322 від 17 липня 2003 року Про затвердження положення про порядок випуску облігацій підприємств. Законопроект № 7331 був зареєстрований в парламенті 4 листопада 2010 року.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>