Ольга Омельянчук

Український ринок нерухомості, незважаючи на економічну кризу, на місці не стоїть. Щорічно по всій території країни здаються в експлуатацію тисячі новобудов. А про те, що сьогодні «на первинці» в моді і як правильно вибрати квартиру в новобудові, розповідає «Обозреватель».
Незалежно від того, в яку новобудову ви плануєте вкладати гроші — будь це «елітка» або простий економ-клас, слід знати декілька ключових правил, адже від деяких проблем не можуть бути застраховані навіть найбільш допитливі вкладники.
Відповідно до закону України, до повної (остаточної) здачі будинку в експлуатацію забудовник зобов’язаний надати інвесторові такі документи:

  • дозвіл на будівництво;
  • техніко-економічне обгрунтування проекту будівництва багатоквартирного будинку і (або) іншого об’єкту нерухомості;
  • висновок державної експертизи проектної документації;
  • проектну документацію, що включає в себе всі внесені до неї зміни;
  • документи, що підтверджують права забудовника на земельну ділянку.

Забудовник також зобов’язаний опублікувати проектну декларацію в ЗМІ. Цей документ є відкритим і обов’язковим. Про його існування слід обов’язково поцікавитися і ознайомитися з ним.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>