Створювати товариство співвласників багатоквартирних будинків має сенс в новобудовах і великих будинках, де на утримання будинку не потрібно буде витрачати великі кошти. Для старих будинків з невеликою кількістю квартир, наприклад, хрущовок, створення ОСББ мешканцям невигідно. Таку думку ІАП «Столична нерухомість» озвучив Олег Кий, голова правління ОСББ «Велика Житомирська 27».

«При створенні ОСББ економити гроші мешканці можуть на обслуговуванні будинку. При цьому у великому будинку зібрати кошти на необхідний ремонт не так складно, як наприклад, в старому будинку з невеликою кількістю квартир, і якому потрібен капітальний ремонт», — говорить Олег Кий.

Він також зазначив, що державі вигідно перекласти зміст старого житла на плечі мешканців, таким чином, заощадивши бюджетні кошти на ремонті. Після того, як ліквідують комунальні ЖЕКи, тарифи, яких регулюються законами, послуги будуть пропонувати приватні структури, тарифи яких будуть істотно відрізнятися від комунальних.

Раніше повідомлялося, що ОСББ не збираються відмовлятися від прибудинкової території.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>