За результатами перевірок АМКУ, найбільша кількість порушень були виявлені в діяльності БТІ. Про це під час прес-конференції заявив виконуючий обов’язки голови Антимонопольного комітету України Рафаель Кузьмін.

«Органи АМКУ перевірили близько 4 тис. державних органів і підприємств. Найбільшу кількість порушень було виявлено в діяльності БТІ, ветеринарних служб, медичних установ і при оформленні прав на земельні ділянки. У 275 випадках порушники були притягнуті до відповідальності », — сказав Кузьмін.
За його словами, згідно з результатами перевірок комітет направив свої пропозиції Президенту України, і вони повинні бути враховані в проекті закону про адміністративні послуги.
Нагадаємо, президентський законопроект про адміністративні послуги був прийнятий за основу Верховною Радою України (ВР) в грудні 2011 р.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>