Компанія «Гідроінж-Буд» уже веде будівельні роботи на деяких ділянках. У травні 2012 року буде завершена перша черга будівництва. Розпочато роботи з освоєння другої черги — комплексу житлових будинків, загальна житлова площа яких складе 45 888 кв.м. (617 квартир). Тут передбачено об’єкти побутового та культурно-масового призначення, дворівневий підземний автопаркінг площею 9904 кв.м, дитячі майданчики.

Проектом передбачено зменшення поверховості (до 2-х поверхів) будинків в бік лісового масиву, що в свою чергу, забезпечить більш комфортне проживання всіх мешканців. Комплекс таунхаусов і котеджів розміщений таким чином, щоб будівлі були в променях сонячно світла в будь-який час дня, і в той же час будівлі не закривали прекрасну панораму лісового масиву.

Новий мікрорайон назвали «Крішталевi джерела». І це не випадково. Поруч знаходяться святі місця, цілющі джерела, собор Святого Пантелеймона. До переваг можна віднести і зручне транспортне сполучення з центром столиці. А відкриття станції метро в районі Одеської площі, що в 2 км від нового житлового району, лише додасть зручності проживаючих.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>