На західному узбережжі Криму в районі Євпаторії планується будівництво нового туристичного міста.

Про це сьогодні під час візиту в Крим на прес-конференції повідомив Віце-прем’єр-міністр України — Міністр інфраструктури України Борис Колесніков. За його словами, проект розрахований на 24-26 місяців, будівництво міста планується завершити до кінця 2013 року. Місто буде включати три лінії від моря, на першій розміщуватимуться готелі, на другий — апартаменти, на третій — розважальні заклади. «У районі Євпаторії буде побудований нове туристичне місто з першочерговою ємністю для одноразового прийому до 20 000 туристів. Потім воно буде мати другу лінію, де будуватимуть квартири, потім третю — розважальну. Але це потім. Зараз буде замовлено генплан, потім ми доповімо про нашу діяльність громадськості », — зазначив Міністр.

Він не став повідомляти подробиці будівництва нового міста, пояснивши, що вони будуть озвучені після того, як проект буде представлений Президенту Україну Віктору Януковичу. При цьому Б. Колесніков підкреслив, що фінансовий вплив з державного бюджету становитиме незначну частину, і в основному буде спрямований на об’єкти інфраструктури — автомобільну і залізну дороги. «Державні інвестиції гранично обмежені. Всі інші інвестиції — приватні. Наша задача — держави та Автономної Республіки Крим — так сформувати законодавчі акти, щоб Західний Крим був максимально привабливим для інвесторів »- сказав він.

Назви у нового міста поки немає, ймовірно, що його будуть обирати жителі Криму.

Як повідомляло агентство е-Крим, до жовтня минулого року робота з розвитку західного узбережжя Криму перейшла в стадію розробки майстер-плану. У травні Рада міністрів Криму створила робочу групу з розробки пропозицій щодо розвитку Західного Криму. За оцінкою влади, інвестиційний потенціал Західного Криму становить понад 200 тис. га. Територію планують розвивати як конкурентоспроможний, цілорічний, загальнодержавний та міжнародний курортно-рекреаційний і туристичний центр.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>