У 2011-му році Миколаївською міською радою укладено 47 договорів купівлі-продажу землі на суму 7 млн. 436 тис. 100 грн.

Інформація про це була опублікована на офіційному сайті Миколаївської міської ради. Однак про площу проданої в обласному центрі землі і про вартість 1 квадратного метра скромно промовчали.

«Новини-N» подали інформаційний запит меру Миколаєва та у встановлені законом терміни отримали відповідь на нього за підписом віце-мера Володимира Гуллера. Виявляється, в 2011 році місто позбулося 46,29 га землі. У квадратних метрах це майже півмільйона — 462 900 м2. Якщо розділити виручену від продажу суму на кількість метрів, то виходить, що ціна 1 квадратного метра землі становила 16,06 грн. Саме така «феноменальна» сума надійшла до бюджету Миколаєва за кожен проданий метр землі.

Для порівняння: за повідомленням прес-служби Херсонської міськради, за 2011 рік у Херсоні було продано 18 ділянок землі загальною площею 26,126 га. У квадратних метрах — 261 260 м2. При цьому загальна сума операцій склала 24 млн. грн. Вартість 1 квадратного метра склала 91,86 грн. Тобто, практично в 6 разів вище, ніж у Миколаєві.

У той же час, як відзначають фахівці, земля і нерухомість в Миколаєві на комерційному ринку землі цінується набагато вище, ніж у сусідньому Херсоні.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>