У Гданську місцева влада і поліція провели дводенний семінар для вболівальників Італії, Іспанії, Хорватії та Ірландії.
До програми заходу організатори включили звіт про готовність інфранструктури Польщі до чемпіонату Європи і вислухали побажання уболівальників. Як повідомляє polandam.pl, гостей найбільше цікавила організація транспорту під час Євро, доступ до Інтернету, причому не стільки в Гданську, де проблем з виходом в Мережу практично немає, скільки в околицях міста, де поселяться багато приїхавших на турнір туристів. Невеликі селища їх приваблюють не тільки доступнотью цін на житло, але і можливістю поєднати походи на футбол з відпочинком на пляжах.

Українському туризму пощастило з матчами чемпіонату Європи-2012

Примітно, що з двохсот тисяч уболівальників, які, за даними міністерства спорту та туризму, приїдуть до Польщі під час турніру, більше половини висловили бажання оселитися саме в околицях приймаючих Євро міст. На даний момент, до речі, в готелях на червень заброньовано близько 80 відсотків номерів категорій 5 і 4 зірок.

Інтернет-ресурс зазначає, що очікуваний приплив туристів складе лише 40 відсотків від прогнозованого спочатку. Виною всьому — збірні, які будуть грати в Польщі. Найбільше число прихильників очікується з боку Хорватії, Ірландії, Чехії і Росії — по 10-12 тисяч. Тоді як іспанців та італійців приїде лише по 5000. В цьому плані набагато більше пощастило Україні, де зіграють збірні Голландії, Німеччини, Англії та Швеції, і які традиційно користуються найчисленнішою підтримкою в Європі.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>