Питання готовності до Євро актуальне не тільки для готелів, але і для загальної інфраструктури міст, що приймають чемпіонат, в ході III щорічного готельного форуму зазначила Ірина Седлецька, генеральний директор готельного оператора «Прем’єр Інтернешнл».

«У будь-якому випадку, якщо якісь з об’єктів, які планують розміщувати гостей під час проведення матчів, не встигли належним чином підготуватися через низку об’єктивних причин, у них в запасі ще є кілька місяців, які потрібно використовувати максимально ефективно. Зі свого боку, ми готові надати гостям не тільки комфортне розміщення, а й дати рекомендації щодо проведення часу в місті, де гості будуть проводити основний час дня і як складеться їхнє уявлення про нашу країну, тому так важлива злагоджена робота всієї інфраструктури», — зазначила І . Седлецька.
В цілому, всі спікери, що представляли національні готельні мережі, асоціації готелів та ресторанів welness-курортів, громадські організації та постачальників готельного ринку, прийшли до єдиної думки, що готелі, санаторії та інші засоби розміщення провели серйозну підготовчу роботу і в більшості готові гідно прийняти гостей.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>