В результаті обвалення під завалами опинилися три людини, але їх вдалося врятувати і навіть обійтися без госпіталізації.


На минулих вихідних в Івано-Франківську в двоповерховому будинку будівлі 1827 звалилося перекриття відразу двох поверхів. В зону обвалу потрапило приміщення магазину Watsons і двоє покупців з продавцем виявилися заблокованими. Незважаючи на неможливість застосувати спецтехніку, рятувальникам вдалося оперативно витягти постраждалих з-під завалу і, після надання допомоги в лікарні, їх відпустили додому.

Міський голова Віктор Анушкевичус повідомив про створення спецкомісії для з’ясування причин того, що сталося, оскільки будівля була відсутня у переліку аварійних об’єктів. Більш того, в цьому будинку розташовувався офіс міської інспекції з благоустрою. За результатами вивчення комісія прийшла до висновку, що обвалення стало наслідком старості будівлі, повідомив журналістам СТБ заступник мера Зіновій Фітель.

Експерти стверджують, що недостатнє фінансування ремонту івано-франківських житлових будинків загрожує ще більшими руйнуваннями в майбутньому, оскільки значна частина забудови міста сформувалася ще за часів Австро-Угорської імперії.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>