Український парламент підтримав пропозицію президента Віктора Януковича відхилити закон України «Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР (щодо визначення житлової та загальної площ об’єкту житлової нерухомості)». За проголосували 233 парламентарія.

В.Янукович двічі застосовував право вето до закону «Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР (щодо визначення житлової та загальної площ об’єкту житлової нерухомості)» № 3692-VІ, який парламент прийняв 17 листопада 2011р. у новій редакції з пропозиціями глави держави.

В.Янукович зазначав, що надійшовший до нього на підпис закон закріплює підхід, при якому більш багате населення виявляється в привілейованому становищі.

Тоді ж президент зазначив, що уряд завершив розробку законопроекту про внесення змін до Податкового кодексу щодо впровадження податку на багатство, згідно з яким податок для житлових об’єктів буде стягуватися з загальної площі квартири, а не з житлової.

Як писали раніше, податок на багатство передбачає, що за квартири в 200 кв.м українець у рік заплатить 4,3 тис. грн., а за будинок в 400 кв.м — 8,5 тис. грн. на рік.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>