Цього року ринок нерухомості України чекає економічний підйом, обумовлений в основному штучними причинами, зокрема, майбутніми виборами до Верховної Ради. Про це повідомив президент Українського аналітичного центру Олександр Охрименко.
«Запустять друкарський верстат під вибори. Швидше за все, зайде пристойна кількість валюти, знову ж під вибори. Завжди напередодні або після виборів зростає попит на нерухомість — люди отримують заробітки, їх треба вкласти, і один з напрямків — нерухомість… І для Нацбанку буде дуже нескладно зробити емісію гривні, і видати кредити під 14%, які обіцяли», — пояснює експерт.

Також, додає Олександр Охрименко, висока ймовірність, що напередодні виборів будуть виділені кошти на програми Державної іпотечної установи та створено Державну іпотечне агентство.

За прогнозами Олександра Охріменка, в 2012р. кількість угод збільшиться на 10-12%, а за сприятливого розвитку подій, і на 20-22%, а житло подорожчає в середньому на 10%.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>