Представники громадськості та експерти Держземагентства України обговорили Державну цільову програму розвитку земельних відносин в Україні на період до 2020 року.

Сьогодні в Держземагентства Україні відбувся круглий стіл за участю громадськості, присвячений обговоренню проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної цільової програми розвитку земельних відносин в Україні на період до 2020 року».

Ця програма почала розроблялася ще в 2009 році, але її затвердження відклали. Новим поштовхом для подальшого впровадження в життя стало прийняття Закону України «Про Державний земельний кадастр», в перехідних положеннях якого поставлена ​​задача розробити саме таку програму.

Держземагентство України сподівається втілити в життя дану цільову програму. Міністерство фінансів України також підтримує позицію Держземагентства про важливість розробки цільової програми розвитку земельних відносин, оскільки в земельній сфері ще не розроблений подібний стратегічний документ. Зараз йде тісна співпраця з цим міністерством по реалізацію проекту програми в життя.

Автори документа розповіли і обгрунтували важливість прийняття і виконання завдань Державної цільової програми розвитку земельних відносин в Україні на період до 2020 року. Зокрема, серед найбільш значущих завдань можна виділити — створення системи гарантування прав власності на землю та інфраструктури ринку землі, збільшення надходжень від платежів за землю до бюджетів усіх рівнів; введення повноцінного ринку земель (особливо сільськогосподарського призначення), створення електронного державного земельного кадастру та відповідної інформаційної бази даних і т.д..

Таким чином, пройшло попереднє обговорення Державної цільової програми. Громадське обговорення проекту програми продовжено до 28 лютого.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>