Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ пропонує підняти найбільший розмір кредитів на зведення житла в селі з 100 тис. грн. до 200 тис. грн. В Мінрегіоні таку ініціативу пояснюють підвищенням цін на будівельні матеріали та вироби в три-чотири рази з 2005р., Коли встановлювалися обмеження на кредитні кошти.

Про це йдеться в проекті постанови Кабміну, який вносить зміни в постанову уряду N1597 «Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі», розміщеному на сайті Мінрегіону.

Також пропонується збільшити максимальний розмір кредитів на добудову, реконструкцію і купівлю будинків у сільській місцевості з 50 тис. грн. до 100 тис. грн. Крім того, позичальник зможе отримувати кошти в безготівковій формі на придбання будівельних матеріалів і обладнання в розмірі до 50% суми кредиту (зараз — 25%).

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>